Nasze destynacje

Finlandia

Pojezierze Fińskie to obszar polodowcowy w południowej Finlandii, gdzie znajduje się blisko 55 tysięcy jezior, m.in. Saimaa (czwarte co do wielkości jezioro w Europie, a największe w Finlandii), Päijänne, Pielinen, Kallavesi.

Więcej informacji o tym rejonie »

Francja

Witamy w ojczyźnie turystyki wodnej.

Jeśli planujesz rejs barką śródlądową, Francja jest oczywistym celem podróży. Jej kanały i rzeki tworzą rozległą sieć szlaków, oferując fantastyczne możliwości spędzenia wakacji na łodzi.

Francuskie szlaki wodne stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku. Każdy region Francji zasługuje na swoją reputację jako naturalna ojczyzna turystyki wodnej: eleganckie kanały Burgundii, skąpany w słońcu i wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Canal du Midi, niekończący się strumień kanałów i rzek Bretanii, malownicze rzeki Alzacji i nieokiełznana Camargue. Francja to idealne miejsce na Twój pierwszy rejs… lub dziesiąty! Jedyny problem, jaki będziesz miał, to wybór spośród wszystkich niesamowitych tras.

 
Więcej informacji o tym rejonie »

Holandia

Holendrzy pasjonują się łodziami tak samo, jak jeżdżą na rowerze – i nie ma się co dziwić. Holandia ma setki kilometrów dróg wodnych, idealnych na wakacje na łodzi, oferując dziesiątki opcji rejsu po Holandii.

Kanały są najładniejsze tam, gdzie zachodzi słońce. Wyrusz w rejs po Holandii.
Woda jest wpisana w DNA Holandii: region jest otwarty na morze i poprzecinany niezliczonymi kanałami. Te, które kształtują miasto Amsterdam, są jednymi z najbardziej znanych. Nie tylko je polubisz… pokochasz je!

Więcej informacji o tym rejonie »

Irlandia

Kiedy ludzie wspominają Irlandię, przychodzą im na myśl różne obrazy: rozległe wrzosowiska, starożytny język irlandzki – forma gaelickiego, przyjazne puby, w których Guinness jest klasyką, głęboko zakorzeniona kultura wyspiarska i Dzień Świętego Patryka, kiedy wszyscy wstają, aby tańczyć…

W Irlandii wakacje na łodzi to nie tylko dobry pomysł – to oczywisty sposób na poznanie kraju. Spędź wspaniały urlop, sterując barką turystyczną, słuchając śpiewu żurawi w tle. 

Więcej informacji o tym rejonie »

Niemcy

W Niemczech wakacje na barce oznaczają obserwowanie, jak z każdą przebytą milą powoli wyłaniają się jeziora. Nie ma lepszego sposobu na podziwianie tych ogromnych krajobrazów niż z pokładu barki turystycznej, spokojnie przemierzając świetnie przygotowane szlaki wodne.

Więcej informacji o tym rejonie »

Włochy

Wspaniały, fascynujący kraj, w którym na pewno się zakochasz.

Włochy to kraj namiętności, który nikogo nie pozostawia obojętnym. To miejsce, w którym można wybrać się na kultową przejażdżkę Vespą, posłuchać opery w gwiaździstą noc, zrobić ekskluzywne zakupy i popijać caffè ristretto wczesnym rankiem.

Więcej informacji o tym rejonie »

Zapisz się do naszego newslettera